اخبار

نویسنده اصفهانی فرهنگ ایران را به آمازون تحمیل کرد

نویسنده اصفهانی فرهنگ ایران را به آمازون تحمیل کرد

در سال‌های اخیر تحریم‌های بسیاری از سمت کنگره آمریکا علیه ایران وضع شده است که در همین راستا کاربران و نویسندگان ایرانی امکان استفاده از خدمات شرکت‌های بزرگ آمریکایی مانند آمازون را نخواهند داشت. آمازون بزرگ‌ترین شرکت نشر بین المللی است که بسیاری از نویسندگان مطرح سراسر جهان به منظور چاپ و انتشار آثار خود از آن استفاده می‌کنند که با توجه به تحریم‌های کنگره آمریکا علیه نویسندگان خلاق ایرانی امکان استفاده از آن در ایران فراهم نیست، ولی یک نویسنده ایرانی توانسته با تلاش‌های خود کتابش را با نام خود و پرچم ایران در آمازون منتشر کند و تحریم‌های آمریکا را بشکند.

آقای وحدت ترابی نویسنده خوش ذوق اصفهانی است که کتاب خود با نام بیست داستان برتر از مثنوی رومی ( Top 20 Tales from Mathnavi Rumi ) را در فروشگاه‌های بزرگ آمازون و ۱۳ کشور دنیا منتشر کرده و با بازدید نیم میلیونی توانسته به یکی از کتاب‌های برگزیده در آمازون تبدیل شود. برای آشنایی بیشتر با این نویسنده و راهکارهای وی برای انتشار کتاب در آمازون مطالب قرار گرفته در تصویر را مطالعه کنید.

آقای ترابی برای اینکه بتواند این راه را برای نویسندگان ایرانی هموارتر کند و به ایشان کمک کند تا در آمازون کتاب‌های خود را منتشر کنند و درآمد دلاری داشته باشند، در وب سایت آمازونیا خدمات متنوعی را ارائه کرده است که پیشنهاد می‌کنیم، حتما مطالعه بفرمایید.

2 1 رای
رأی دهی به آمازونیا
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments