بلاگ

ثبت نام در انتشارات مستقیم کیندل آمازون

سایت آمازون، بزرگ‌ترین بستری است که با استفاده از آن تمامی نویسندگان در سراسر جهان می‌توانند نسبت به فروش کتاب‌های خود اقدام کنند. اولین گام برای فروش کتاب در وب سایت آمازون ایجاد حساب کاربری انتشارات مستقیم کیندل است. انتشارات مستقیم کیندل آمازون امکانی را برای تمامی نویسندگان فراهم می‌کنند تا بتوانند به آسانی کتاب خود را در سطح جهان، در تعداد نامحدود و با هزینه مناسبی در وب سایت آمازون چاپ کنند. چاپ و نشر کتاب در آمازون امکان دیده شدن کتاب‌های نویسندگان را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد. در ادامه این مقاله قصد داریم با مراحل ثبت نام انتشارات مستقیم کیندل بیشتر آشنا شویم تا بتوانیم به آسانی از خدمات آن استفاده کنیم.

مراحل ثبت نام در انتشارات مستقیم کیندل آمازون

ثبت نام در انتشارات مستقیم کیندل ساده، سریع و رایگان است. نویسندگان با ثبت نام در این انتشارات اولین گام برای منتشر شدن کتاب‌هایشان در سراسر جهان را بر خواهند داشت.

  1. ورود به وب سایت کیندل آمازون

در صورتی که قبلا در وب سایت اصلی آمازون ثبت نام کرده باشید از حساب کاربری ایجاد شده خود می‌توانید برای ایجاد حساب در انتشارات مستقیم کیندل نیز استفاده کنید. حال در صورتی که حساب کاربری آمازون ندارید، زمانی که وارد وب سایت کیندل http://kdp.amazon.com شدید باید روی گزینه Sign up که در شکل زیر قرار داده شده، کلیک کنید.

ثبت نام کیندل

۲. ساخت حساب کاربری

در مرحله دوم صفحه مانند شکل زیر به شما نمایش داده خواهد شد که در صورت برخورداری از اکانت قبلی باید اطلاعات خواسته شده را در کادر مناسب قرار دهید. در غیر این صورت باید روی گزینه Create your KDP account که در شکل زیر مشخص شده کلیک کنید.

کیندل آمازون

۳. وارد کردن اطلاعات درخواست شده

در صفحه‌ای که پیش رویتان ظاهر می‌شود، کادرهای خالی وجود دارد که باید نسبت به پر کردن آن‌ها اقدام کنید. در کادر اول نام خود، در کادر دوم ایمیل، در کادر سوم یک رمز با شش حرف و در آخر تکرار همان رمز را وارد کنید. سپس روی گزینه Create your KDP account که در کادر طلایی رنگ قرار گرفته است، کلیک کنید.

انتشارات آمازون

۴. تایید ایمیل

در این مرحله و پس از وارد کردن آدرس ایمیل و بقیه کادرهای ضروری به ایمیل شما کدی از سمت سایت آمازون ارسال خواهد شد که باید آن را در کادری با عنوان Enter OTP وارد کنید. سپس روی گزینه Create your KDP account کلیک کنید.

ثبت نام کیندل

۵. تایید قوانین

بعد از وارد کردن کد تاییدیه صفحه‌ای به شما نمایش داده خواهد شد که شامل تمامی قوانین و مقرراتی است که شما باید آن‌ها را رعایت کنید. در پایین و در سمت راست این صفحه دو گزینه Cancel و Agree‌ وجود دارد که برای ادامه دادن مراحل ثبت نام انتشارات مستقیم کیندل باید روی گزینه Agree کلیک کنید.

ثبت نام آمازون

۶. کامل کردن پروفایل

برای اینکه بتوانید مراحل انتشار کتاب خود را انجام دهید باید پروفایل خود را تکمیل کنید که به منظور آن باید روی مطابق با عکس زیر روی گزینه Update Now کلیک کنید.

آمازون کیندل

۷. تایید شماره تلفن

در این مرحله صفحه‌ای پیش روی شما نمایش داده می‌شود که با وارد کردن شماره تلفن کد تاییدی ارسال خواهد شد و سپس در مکان مورد نظر آن را وارد کنید.

ثبت نام در آمازون

  1. تکمیل اطلاعات حساب کاربری KDP

در قسمت بالایی صفحه‌ای که پیش روی شما نمایش داده شده است باید اطلاعات ناشر یا شرکت را وارد کنید. در صورتی که به صورت شخصی قصد انتشار کتاب خود را دارید باید اطلاعات خود را به صورت کامل وارد کنید. همچنین دقت داشته باشید که در قسمت کشور (Country) در لیست کشور‌های موجود، کشور ایران وجود ندارد و با توجه به نبود Zip Postal Code در ایران امکان پر کردن این قسمت هم برای کاربران ایرانی فراهم نخواهد بود.

نحوه ثبت نام در آمازون

۹. تکمیل اطلاعات مالیاتی

در مرحله بعدی شما باید نسبت به تایید اطلاعات بانکی و مالیاتی خود اقدام کنید. ایالات متحده امکانی را فراهم کرده تا شما نیاز به پرداخت مالیات بالا به منظور انتشار کتاب خود نداشته باشید.

ثبت نام در کیندل آمازون

سخن آخر

هرچند ساختن حساب کاربری انتشارات مستقیم کیندل ساده و آسان است ولی با توجه به تحریم‌هایی که برای کشور ما وجود دارند، طی کردن تمامی این مراحل دشوار است و نیاز به وجود رابط در خارج از کشور خواهد بود. با توجه به همین موضوع سایت آمازونیا امکان ساخت اکانت کیندل را برای نویسندگان فراهم کرده تا بتوانند به آسانی از حساب کاربری خود بهره‌مند شوند.

0 0 رای
رأی دهی به آمازونیا
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments