به دلیل وجود تحریم ها، چاپ و فروش کتاب نویسندگان ایرانی مقیم در ایران، در سطح بین المللی ممنوع است. اما شرکت دانش بنیان آمازونیا با استفاده از راهکارهای قانونی خود می تواند کتاب شما را بصورت مستقیم از ایران و به نام و آدرس حقیقی شما در شرکت آمازون و در تمامی کشورهای مطرح دنیا چاپ و منتشر کند.

کشورهای آمریکا، کانادا، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، هلند، انگلستان، هندوستان، ژاپن، استرالیا، برزیل و مکزیک پایگاه های اصلی این شرکت در سرتاسر جهان را تشکیل می دهند و این به این معنی است که تمامی کشورهای دنیا بغیر از کشورهای مورد تحریم ایالات متّحده، می توانند به کتاب شما و به هر تعداد دلخواه دسترسی داشته باشند.

قطعاً انتشار کتاب به زبان فارسی برای ما ایرانیان از اهمیّت ویژه ای برخوردار است. اما تعداد بازدید کنندگان و خریداران کمتری را خواهد داشت. شرکت آمازونیا این امکان را برای شما فراهم میسازد تا بتوانید اثر خود را به تمامی زبانهای زندۀ دنیا منتشر کنید.

تعداد نشر کتاب در شرکت آمازون نامحدود می باشد و به هر تعداد و از هر کشور جهان که سفارش کتاب شما را بدهند، توسط شرکت آمازون در اسرع وقت و با بهترین کیفیت چاپ و بدست آنها خواهد رسید. نکتۀ مهم اینکه شما بابت چاپ و ارسال کتاب به کشورهای مختلف جهان، هیچ مبلغی به آمازون نمی پردازید.

اسکن پشت و روی کارت ملی، تصویر صفحۀ اول گذرنامه (درصورت وجود)، آدرس دقیق منزل به همراه کدپستی و فایل کتاب در قالب نرم افزار word (توجه داشته باشید که برای نشر بین المللی کتاب شما نیازی به مجوز ادارۀ ارشاد نمی باشد)

میزان حق التالیف شما بین 35 تا 70 درصد از قیمت کتاب شماست و برای تعیین بهترین قیمت و بالاترین درصد حق التالیف می توانید از خدمات مشاورین شرکت آمازونیا بهره مند شوید.

شرکت آمازونیا راهکارهای مختلفی برای دریافت حق التالیف کتاب شما در ایران در اختیار دارد که شما را قادر میسازد درآمد حاصل از فروش کتاب خود را در حساب بانکی خود در ایران تحویل بگیرید.

جدای از زمان لازم برای ترجمۀ محتوای کتاب شما، حداکثر تا 15 روزکاری اثر شما در فروشگاه های آمازون در سرتاسر دنیا منتشر خواهد شد.

کپی رایت سندی با اعتبار بین المللی است که هم مانع از سرقت ادبی اثر شما در کشورهای مختلف دنیا میشود و هم مالکیت اثر شما را به اثبات میرساند که متاسفانه کشور ایران عضو معاهدۀ بین المللی بِرن نیست. اما شرکت آمازونیا قادر است تا مراحل قانونی صدور این سند رسمی و معتبر را به نام و نشانی محل سکونت شما در ایران به انجام برساند.

شرکت آمازون بزرگترین و پرطرفدارترین فروشگاه کتاب در سرتاسر دنیاست. تعهد ما، استفاده از ابزارهای تحلیل استاندارد، کمپین های تبلیغاتی بین المللی آمازون، بهترین تکنیک های افزایش فروش کتاب و بسیاری خدمات متنوع دیگر است تا به حداکثر فروش کتاب خود در کشورهای مختلف دنیا دست پیدا کنید. اما تضمین اصلی فروش کتاب شما، کیفیت محتوای کتاب شماست که توسط نویسنده اثر تهیه شده است.