یک فنجان مشاوره

ارتباط با ما

دفتر تهران:

اقدسیه، خیابان موحد دانش، نبش بوستان، ساختمان پاویون، طبقه سوم (هماهنگی قبل از حضور الزامی است)

تلفن: 02128428114

دفتر اصفهان:
میدان امام حسین (درواز دولت) مجتمع ارگ جهان نما طبقه دوم فاز سه شماره ۲۳۵

تلفن: 09133023240

دفتر آلمان، کلن:

UNVERZAGT
Hohenstaufenring 64
D-50674 Köln

491777550998+ :Tell

4922349336515+ :Fax

دفتر کانادا، مونترال:

1751 Richardson
Montreal, QC
H3K 1G6

 

سوالات متداول شما

به دلیل وجود تحریم ها، چاپ و فروش کتاب نویسندگان ایرانی مقیم در ایران، در سطح بین المللی ممنوع است. اما شرکت دانش بنیان آمازونیا با استفاده از راهکارهای قانونی خود می تواند کتاب شما را بصورت مستقیم از ایران و به نام و آدرس حقیقی شما در شرکت آمازون و در تمامی کشورهای مطرح دنیا چاپ و منتشر کند.

  1. کشورهای آمریکا، کانادا، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، هلند، انگلستان، هندوستان، ژاپن، استرالیا، برزیل و مکزیک پایگاه های اصلی این شرکت در سرتاسر جهان را تشکیل می دهند و این به این معنی است که تمامی کشورهای دنیا بغیر از کشورهای مورد تحریم ایالات متّحده، می توانند به کتاب شما و به هر تعداد دلخواه دسترسی داشته باشند.

قطعاً انتشار کتاب به زبان فارسی برای ما ایرانیان از اهمیّت ویژه ای برخوردار است. اما تعداد بازدید کنندگان و خریداران کمتری را خواهد داشت. شرکت آمازونیا این امکان را برای شما فراهم میسازد تا بتوانید اثر خود را به تمامی زبانهای زندۀ دنیا منتشر کنید.

تمامی فروشگاه های (شهر کتاب) در سرتاسر کشور که آدرس آنها در این وب سایت درج شده، آمادۀ ارائۀ کدهای تخفیف نشر بین المللی کتاب به اعضای کانال آمازونیا می باشند. همچنین شما می توانید از تخفیف خرید کتاب و لوازم التحریر این فروشگاه ها در سراسر کشور نیز بهره مند شوید.

تعداد نشر کتاب در شرکت آمازون نامحدود می باشد و به هر تعداد و از هر کشور جهان که سفارش کتاب شما را بدهند، توسط شرکت آمازون در اسرع وقت و با بهترین کیفیت چاپ و بدست آنها خواهد رسید. نکتۀ مهم اینکه شما بابت چاپ و ارسال کتاب به کشورهای مختلف جهان، هیچ مبلغی به آمازون نمی پردازید.

اسکن پشت و روی کارت ملی، تصویر صفحۀ اول گذرنامه (درصورت وجود)، آدرس دقیق منزل به همراه کدپستی و فایل کتاب در قالب نرم افزار word (توجه داشته باشید که برای نشر بین المللی کتاب شما نیازی به مجوز ادارۀ ارشاد نمی باشد)

میزان حق التالیف شما بین 35 تا 70 درصد از قیمت کتاب شماست و برای تعیین بهترین قیمت و بالاترین درصد حق التالیف می توانید از خدمات مشاورین شرکت آمازونیا بهره مند شوید.

شرکت آمازونیا راهکارهای مختلفی برای دریافت حق التالیف کتاب شما در ایران در اختیار دارد که شما را قادر میسازد درآمد حاصل از فروش کتاب خود را در حساب بانکی خود در ایران تحویل بگیرید.

جدای از زمان لازم برای ترجمۀ محتوای کتاب شما، حداکثر تا 15 روزکاری اثر شما در فروشگاه های آمازون در سرتاسر دنیا منتشر خواهد شد.

کپی رایت سندی با اعتبار بین المللی است که هم مانع از سرقت ادبی اثر شما در کشورهای مختلف دنیا میشود و هم مالکیت اثر شما را به اثبات میرساند که متاسفانه کشور ایران عضو معاهدۀ بین المللی بِرن نیست. اما شرکت آمازونیا قادر است تا مراحل قانونی صدور این سند رسمی و معتبر را به نام و نشانی محل سکونت شما در ایران به انجام برساند.

شرکت آمازون بزرگترین و پرطرفدارترین فروشگاه کتاب در سرتاسر دنیاست که این امکان را برای شما فراهم میسازد تا بتوانید با استفاده از کمپین های تبلیغاتی آمازون به حداکثر فروش کتاب خود در کشورهای مختلف دنیا دست پیدا کنید. اما تضمین فروش کتاب شما تنها کیفیت محتوای کتاب شماست که توسط نویسنده اثر تهیه شده است.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

ارتباط مستقیم

برای اخذ وقت مشاوره و یا ارسال پیام مستقیم به کارشناس آمازونیا لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
به بالای صفحه بردن