شرکت آمازون بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی جهان است که فعالیت خود را از سال 1995 و با هدف ایجاد یک فروشگاه آفلاین برای فروش کتاب آغاز کرد. در حال حاضر این فروشگاه اینترنتی با برخورداری از میلیونها جلد کتاب یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های آنلاین است که امکان خرید انواع کتاب‌ها را برای کاربران فراهم می‌آورد. همچنین وب سایت آمازون بهترین بستر برای یافتن کتاب‌های نایابی است که برای پیدا کردن آن‌ها شاید نیاز به صرف زمان بسیاری باشد. نکته قابل توجه برای خرید کتاب از آمازون از طرف کاربران ایرانی آن است که با توجه به تحریم‌های ایجاد شده توسط آمریکا علیه ایران، خرید کتاب برای کاربران ایرانی میسر نیست. به همین دلیل شرکت آمازونیا امکانی را فراهم آورده تا خرید انواع کتاب از آمازون برای کاربران ایرانی فراهم شود و آنان بتوانند کتاب مورد نظر خود را در هر زمینه و موضوعی در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرند.

buy book from amazonمراحل خرید کتاب از آمازون

وب سایت آمازونیا امکانی را فراهم آورده تا کاربران بتوانند انواع کتاب‌های داستان، آموزشی، علمی و … را به آسانی از طریق آمازون تهیه کنند. برای سفارش کتاب از شرکت آمازونیا کافی است تا کاربر نام کتاب و نام نویسنده آن را برای پشتیبان وب سایت آمازونیا ارسال کند. پس از بررسی‌هایی که به منظور موجود بودن کتاب مورد نظر کاربر انجام می‌شود، کتاب به وب سایت آمازون سفارش داده می‌شود. سپس کاربر باید هزینه کتاب را پرداخت کند و همراه با فیش واریزی، آدرس و شماره تلفن خود را برای پشتیبان آمازونیا ارسال کند. کتاب پس از تهیه از سمت وب سایت آمازونیا به آدرس ارسال شده از سمت کاربر، پست خواهد شد. 

buy pdf from amazonخرید PDF از آمازون

گاهی کاربر نیازی به خرید نسخه چاپی کتاب مورد نظر خود ندارد و تهیه نسخه PDF برای او کافی است. در چنین شرایطی نیز کافی است تا نام PDF مورد نظر برای پشتیبان وب سایت آمازونیا ارسال شود تا در زمان بسیار کوتاهی و هزینه مقرون به صرفه نسخه PDF کتاب مورد نظر به دست کاربر برسد.