شرکت آمازونیا اولین و تنها شرکت دانش بنیان ایران در زمینه نشر بدون واسطه و مستقیم آثار نویسندگان ایرانی در بازارهای بین المللی کتاب در جهان است. تیم ما نشر کتاب‌های نویسندگان از طریق برترین برندهای چاپ و نشر کتاب مثل آمازون، بارنز اند نوبل، گوگل بوک و … انجام می‌دهد.
شرکت آمازونیا کتاب‌های نویسندگان را بدون واسطه در این بازارهای جهانی قرار می‌دهد و حق التالیف آن‌ها را در ایران به دلار یا تومان پرداخت می‌کند. چاپ و نشر کتاب‌ها به صورت کاملا قانونی انجام می‌شود و آثار نویسندگان را در معرض دید 670 میلیون مخاطب در سراسر جهان قرار خواهد گرفت.
خدماتی مانند اخذ کپی رایت، تاییدیه حقوقی از کنوانسیون بین المللی برن سوئیس، چاپ کتاب فارسی در داخل کتابخوان‌ترین کشورهای دنیا مثل کانادا، آمریکا، ژاپن، فرانسه، آلمان، ایتالیا و … از طریق وب سایت آمازونیا انجام می‌گیرد.
نشر کتاب از طریق وب سایت آمازونیا با وجود تحریم‌های وارد شده به ایران بدون هیچ گونه واسطه‌ای و کاملا مستقیم انجام می‌شود. با نشر کتاب از طریق انتشارات‌‌ بین المللی نویسندگان می‌توانند کتاب خود را در تعداد نامحدودی چاپ و به فروش برسانند.
تیم ما تمامی مراحل چاپ کتاب را با استناد به قوانین حقوق بین الملل انجام می‌دهد که این حق را به نویسندگان ایرانی می‌دهد که بتوانند فارغ از هرگونه محدودیت ناشی از تحریم ها نسبت به چاپ و فروش کتاب خود در سراسر جهان اقدام کنند.